>אודות אדמה>

כשהתחלנו את פעילותנו בשנת 1994, השוק האורגני היה עדיין בחיתוליו.

שנים לאחר מכן השוק האורגני נמצא בצמיחה, ואנחנו איתו, מנסים תמיד להקדים אותו בכמה צעדים, מחפשים דרכים יצירתיות להביא אליכם את המאכלים הטעימים והבריאים ביותר מתוך שאיפה תמידית לחדש ולהעלות את הסטנדרטים.


אנחנו באדמה מתמחים ביבוא, פיתוח ושיווק מוצרי צריכה אורגניים יומיומיים לצרכן שוחר הבריאות. אנו חותרים להעמדת אלטרנטיבה למוצרי מזון מקבילים קונוונציונליים, המכילים חומרים משמרים, צבעי טעם ומאכל, חומרי הדברה ועוד. דרך העמדת אלטרנטיבות אנחנו לא רק תורמים לבריאות האדם, אלא אף למעגלים שסביבו, לבריאות האדמה וניקיונה מחומרי הדברה, ולהשפעה חיובית ומאזנת על המערכת האקולוגית שסובבת אותנו.  


 

חברת אדמה שייכת לחברת מוצרי מעברות, שנוסדה בשנת 1963 על ידי תושבי קיבוץ מעברות והפכה להיות נושאת הדגל של פתרונות התזונה והבריאות המתקדמים בישראל, עם מותגים מובילים נוספים כגון מטרנה ועוד.


 

חברת אדמה חברה בארגון לחקלאות ביולוגית אורגנית בישראל שסימלו הוא "טוב השדה". כמו כן כל מוצרי אדמה מיוצרים בפיקוח מוקפד של חברות הפיקוח אגריאור וסקאל. אגריאור- החברה הגדולה בישראל לפיקוח ואישור תוצרת אורגני. חברת אגריאור היא היחידה המוסמכת על ידי התאגיד העולמי של הארגונים האורגניים IFOAM . סקאל הינה הזרוע הישראלית מתוך 40 סניפי חברת CUC. שהינה גוף הפיקוח האורגני מהגדולים באירופה. תוכלו למצוא את סמלי האישור והפיקוח על גב כל אחד ואחד ממוצרינו.

לכתבות נוספות-
העולם האורגני

כתבו עלינו-
דבש אורגני של אדמה, מדור צרכנות לאישה, יוני 2009